MULTI-GYN Вагинален туш + 10 шумливи таблети

Multi-Gyn Vaginal Douche & Tablets
MULTI-GYN Вагинален туш + 10 шумливи таблети
969,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
044137C
favorite_border

Опис на производот

Мулти-Гин вагинален туш обезбедува оптимална општа хигиена на вагината.

  • Измива чисто, ефикасно и нежно
  • Специјален вентил кој го прави невозможно повлекувањето течност наназад, го намалува создавањето на притисок и создава идеален ефект на измивање
  • Ергономски апарат за туширање кој може да се користи во разни позиции
  • Содржи природни состојки, а не содржи конзерванси и парфем

Интензивна хигиена на вагината во случај на прекумерен исцедок или исцедок со непријатен мирис, јадеж, иритација и чувство на печење.

Пакување: вагинален туш + 10 шумливи таблети.

Содржина

Состав на таблетите: Lactose, Citric Acid, Sodium Bicarbonate, Lactic acid, Aloe Barbadensis Leaf Extract* Ascorbic acid

Главна состојка: 2QR комплекс*

*прочистени од екстракт на лист на алое барбаденсис.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се