PAMPERS Fresh Clean Влажни марамчиња 6 кесички по 52 парчиња

PAMPERS Fresh Clean Влажни марамчиња 6 кесички по 52 парчиња
399,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046447C
favorite_border

Опис на производот

Памперс влажни марамчиња фреш.

Пакување: 6 х 52 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се