PAMPERS Гаќички за бебиња бр. 7 (17+ кг), 38 гаќички

PAMPERS Гаќички за бебиња бр. 7 (17+ кг), 38 гаќички
1.035,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046294C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

PAMPERS Гаќички џамбо пакување големина 7, 17 + килограми

Пакување: 38 гаќички

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се