PHILIPS OneBlade Original Електричен брич за мажи за лице и тело 5 во 1

philips one blade 5 in 1 trim edge & shave any length of hair elektricen bric bikce trimer mazi
PHILIPS OneBlade Original Електричен брич за мажи за лице и тело 5 во 1
3.618,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054434C
favorite_border

Опис на производот

  • Модел - QP2821/20
  • 45 минути време на работа
  • 8 часа целосно полнење
  • Оригинално сечило
  • Приспособлив чешел 5 во 1
  • Со систем за двојна заштита
  • Со две години гаранција

Philips OneBlade револуционерна технологија за негување, дизајнирана за стилизирање на лицето и дотерување на телото.

Потстрижете, обликувајте и избричете ја секоја должина на влакната. Неговиот двоен систем за заштита - облога за лизгање во комбинација со заоблени врвови - го олеснува бричењето на кожата. Се одликува со секач што се движи брзо (200x во секунда). Оваа уникатна комбинација дава бричење кое е и ефикасно и удобно.

OneBlade не бричи толку блиску како традиционалното сечило, така што вашата кожа останува безбедна и мека на допир.

Пакување: оригинално сечило, приспособлив чешел, штитник за кожа со кликнување, чешел за тело со кликнување, дополнително заменливо сечило.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се