PROBOTALIFE Оригано бебешки спреј за нос 30 мл

PROBOTALIFE BABY Oregano Nasal Spray sprej za nos
PROBOTALIFE Оригано бебешки спреј за нос 30 мл
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
018955C
favorite_border

Опис на производот

Probotalife-100% Бејби оригано назал спреј  

Идеален е за локално, темелно чистење на носната шуплина при течење на нос, синузити и разни инфекции, сувост, алергии. 

Пакување: 30 мл.

Содржина

Состав:
Probotalife-100% Бејби оригано назал спреј 30 мл е презаситен раствор на морска сол со додаток на органско диво оригано со извонредно уникатен квалитет.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се