RICE UP Галети од кафен ориз со седум семиња, 120 г

Rice Up brown rice cakes 7 super seeds galeti od kafen oriz so 7 seminja
RICE UP Галети од кафен ориз со седум семиња, 120 г
63,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054573C
favorite_border

Опис на производот

  • Богато со влакна
  • Со седум семиња: чиа, амарант, леќа, киноа, просо, коноп и лен
  • Веган
  • Без глутен
  • Без ГМО
  • Без конзерванси
  • 26 kcal по галета

Нето-тежина: 120 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се