SENSODYNE Complete Protection Soft Четка за заби

sensodyne complete protection toothbrush cetka za zabi
SENSODYNE Complete Protection Soft Четка за заби
278,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038586C
favorite_border

Опис на производот

  • Четка за заби со мала заоблена глава, меки надворешни влакна и внатрешни закривени влакна
  • Погодна за луѓе со чувствителни заби

Препорачливо е да ја менувате вашата четка за заби на секои 3 месеци.

Пакување: 1 четка.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се