VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 6 (16+ кг), 86 пелени

VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 6 (16+ кг), 86 пелени
1.129,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050205C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Виолета детски пелени број 6 (16+ кг)

  • 100% природен памук
  • Супер впивливо јадро Air Dry, спречува прoтекување и секаков вид иритација и црвенило
  • Флексибилни ленти

Пакување: 86 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се