BIOAGROS Органска хлорела во прав, 100 г

BIOAGROS Органска хлорела во прав, 100 г
420,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034063C
favorite_border

Опис на производот

Xлорела - органски сертифициран производ

  • Придонесува за намалување на телесната тежина
  • Детоксифицира
  • Релаксира и опушта

Нето-тежина: 100 г

Содржина

Состојки: органска хлорела во прав (Chlorella Vulgaris).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се