APICOSMETIC NATURAL Органски мелем за усни, 8 мл

Apicosmetic Natural Melem za usni
APICOSMETIC NATURAL Органски мелем за усни, 8 мл
372,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
055644C
favorite_border

Опис на производот

Органски балсам/мелем за усни со пчелин восок.

  • Богато со хранливи и антиоксиданти активни состојки
  • Мелем за дехидрирани и испукани усни 
  • Го спречува чуството на затегнатост, ги прави усните помеки, ги штити и негува
  • Им обезбедува брзо смирувачко дејство на усните
  • Помага кај испукани краеви на уста и кај појава на херпес
  • За возрасни и деца над 1 година

Пакување: 8 мл.

Содржина

Состав: органски пчелин восок, маслиново масло, кокосово масло, прополис и витамен Е.

Употреба: Може да се нанесува на ској час, се до обновување на кожата на усната, а потоа по потреба. Можат да го користат деца почнувајќи од 1 година.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се