AROMA Регенеративен крем за лице со бадемово масло, 75 мл

AROMA Almond Regenerating Face Cream regenerativen krem za lice so badem
AROMA Регенеративен крем за лице со бадемово масло, 75 мл
124,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
026799C
favorite_border

Опис на производот

AROMA Almond Regenerating Face Cream - Регенеративен крем за лице со бадемово масло

  • За секој тип на кожа
  • Го стимулира регенерирањето на клетките
  • Ја хидрира и израмнува кожата
  • Го неутрализира дејството на слободните радикали
  • Ја штити кожата од предвремено стареење

Активни состојки: бадемово масло, витамин Е, провитамин Б5, пчелин восок.

Пакување: 75 мл

Содржина

Состав: Aqua, Paraffinum Liquidum, Isohexadecane, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Ethylhexyl Stearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Glycerin, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Zinc Stearate, Hydrogenated Castor Oil, Magnesium Sulfate, Paraffin, Glyceryl Palmitate/ Stearate, Cera Alba, Stearic Acid, Disodium Edta, Tocopheryl Acetate, BHT, 2 bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Panthenol, Citric Acid, Parfum, Linalool, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Geraniol.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се