AURA Absolute Matte Velvet Feel My Beloved Течен кармин бр. 601, 7 мл

AURA Absolute Matte Velvet Feel 601 My Beloved tecen karmin za usni
AURA Absolute Matte Velvet Feel My Beloved Течен кармин бр. 601, 7 мл
299,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
029623C
favorite_border

Опис на производот

AURA Absolute Matte Velvet Feel 601 My Beloved Кремаст, течен кармин. Висок интензитет на пигментација, лесна текстура и уште подолготраен мат ефект. Овој кармин ќе ви даде интензивна боја без несакано чувство на сушење.

Пакување: 7 мл

 

Содржина

Состав: Isododecane, Dimethicone Glyceryl Behenate, Polybutene, Diisostearyl Malate, Trimethylsiloxysilicate, Silica Dimethyl Silylate, Hydrogenated Polycyclopentadiene, Synthetic Beeswax, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Aroma, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Mica

Совети за нанесување:
Нанесете директно со апликаторот во два тенки слоја за интензивна пигментација и исполнетост.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се