AURA Like A Pro! Instant Base Coat Базичен слој, 9.5 мл

AURA Like A Pro! Instant Base Coat Базичен слој, 9.5 мл
159,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052213C
favorite_border

Опис на производот

  • Основа за лак за нокти
  • Првиот чекор во нанесувањето на лак за нокти
  • Формула која ја штити плочката на ноктот
  • Безбоен
  • Лесно се нанесува
  • Брзо сушење

Совршениот маникир започнува со нанесување на навистина добра основа! По пријавувањето Like a PRO! Основата, плочата за нокти ќе биде мазна и цврста - подготвена за сите креативни авантури! Лесен е за употреба - само еден слој е доволен за да се обезбеди трајно лепење на обоениот лак за да се елиминира неговото лупење и пукање.

Брзо се суши, доволни се само неколку секунди - и нанесувањето боја на ноктите може да започне!

Пакување: 9.5 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се