REGINA Невен крема 250 мл

REGINA Невен крема 250 мл
188,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
013604C
favorite_border

Опис на производот

За сува и чувствителна кожа (за нега и грижа на сува и чувствителна кожа). Се произведува според стар, оригинален рецепт. 

  • Ја штити кожата од надворешни влијанија
  • Ја штити чувствителната кожа
  • Го поттикнува процесот на регенерација на кожата

Пакување: 250 мл

Содржина

Состојки: вазелин, течен парафин, глицин масло од соја, екстракт од невен, парфем, С.I.40800.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се