BAMA Comfort Soft Step Влошки за чевли, бр. 40

Bama Comfort Soft Step vloski za cevli
BAMA Comfort Soft Step Влошки за чевли, бр. 40
185,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
027100C
favorite_border

Опис на производот

BAMA Comfort Soft Step Комфорни влошки за чевли за поголема удобност

Состав: латекс пена, антибактериолошки фрагранс

Пакување: 1 пар влошки за чевли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се