CANABIGAL Ноќен крем со 50 мг CBD, 50 мл

CANABIGAL Ноќен крем со 50 мг CBD, 50 мл
1.078,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052167C
favorite_border

Опис на производот

  • Ја штити кожата на лицето, ја задржува нејзината влажност
  • Ги измазнува брчките и ги зацврстува контурите на лицето
  • Хранливите материи во CANABIGAL ноќниот крем помагаат при обновување на кожата за време на спиењето, правејќи ја кожата видливо посјајна и мазна

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се