CANABIGAL Супозитории со 50 мг CBD, 5 парчиња

CANABIGAL Супозитории со 50 мг CBD, 5 парчиња
400,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047525C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Покажуваат позитивни ефекти при состојби на стрес, анксиозност, нервоза, депресија, мускулни спазми
  • Можат да се користат против гадење и повраќање, посебно за време на хемо или зрачна терапија кај малигните заболувања, помагаат во одржување на балансот на цревната флора
  • Ублажување состојби на болка од различно потекло, поради противвоспалителното дејство

Пакување: 5 парчиња

Содржина

Состав: 1 супозиторија содржи 50 мг CBD.

Начин на употреба: една супозиторија се става длабоко во ректумот, еднаш дневно пред спиење.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се