CAREFREE Памучни секојдневни влошки без мирис, 20 парчиња

CAREFREE Памучни секојдневни влошки без мирис, 20 парчиња
92,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051056C
favorite_border

Опис на производот

Обвивка мека на допир со екстракт од памук и неверојатно меко чувство.

  • С/М величина

Безбедно остануваат на своето место. Совршен дизајн - се приспособуваат на движењата на телото. Единствена комбинација од 4 слоја што дишат. Дерматолошки тестирана обвивка, без парфем.

Пакување: 20 секојдневни

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се