SLEEPY Black Premium Plus Црни хигиенски влошки секојдневни, лонг (величина 2), 32 парчиња

SLEEPY 2 normal black pantyliner 32 pcs, sekojdnevni crni uloski, vloski  intimna higiena
SLEEPY Black Premium Plus Црни хигиенски влошки секојдневни, лонг (величина 2), 32 парчиња
108,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053773C
favorite_border

Опис на производот

Sleepy Black Premium Long Pantyliner - Хигиенски влошки секојдневни (црни).

  • Хигиенски влошки со нови, интересни дизајни
  • Со прочистена вода - меки влакна ткаени со чиста вода
  • Со природен минерал
  • Хипоалергени
  • Погодно за вегани
  • Халал сертификат за квалитет
  • Без глутен

Пакување: 32 парчиња.

 

Содржина

Состав: ткаени влакна од прочистена вода, природен минерал, супер апсорбирачки полимер, слој отпорен на истекување, смола, целулоза.

Без алкохол, парабени, фталати, најлон, органотин, ГМО, лосион, BPA, нонилфенол, SLS, SLES, латекс, хлорин, парфем.

Употреба: Следете ги сликите на пакувањето. Менувајте ја влошката на 3 - 4 часа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се