DIETPHARM Имуно шарк, 30 капсули

DIETPHARM Имуно шарк, 30 капсули
263,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021264C
favorite_border

Опис на производот

  • Додаток во исхраната со алкилглицерол од црн дроб од ајкула
  • За природно засилување на имуниот систем
  • Масло од црн дроб од ајкула има имуномодулаторно дејство
  • Алкилглицероли за одржување добро кардиоваскуларно здравје

Пакување: 30 капсули

Содржина

Состав: масло од црн дроб на ајкула 500 мг, алкилглицерол 100 мг  Употреба: 1 до 3 капсули на ден.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се