ELMEX Ultra Soft Четкa за заби

ELMEX Ultra Soft Четкa за заби
294,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045761C
favorite_border

Опис на производот

  • Ултра мекa четкa за заби
  • Превенира и штити од кариес
  • Го отстранува плакот
  • Ги чисти површинските дамки

Пакување: една четкa за заби

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се