GARNIER Fructis Hair Food Банана маска за коса, 390 мл

GARNIER Fructis Hair Food Банана маска за коса, 390 мл
348,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050930C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Хранлива маска за сува коса од банана. Oстава чувство на супер хидрирана коса, негувана и изгледа дополнително сјајна. Интензивен третман за коса 3 во 1, може да се користи како регенератор, маска со плакнење на косата или регенератор без плакнење на косата.

  • 98% состојки од природно потекло - помешано со банана и шиа;
  • 100% веганска формула, нема состојки или нуспроизводи од животинско потекло
  • Без силикон

Пакување: 390 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се