GARNIER Mineral Action Control Thermic Антиперспирант дезодоранс, 150 мл

Garnier Mineral Action Control Thermic dezodorans antiperspirant
GARNIER Mineral Action Control Thermic Антиперспирант дезодоранс, 150 мл
205,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
032172C
favorite_border

Опис на производот

  • Без алкохол
  • 72 часа заштита од непријатни мириси
  • Формула збогатена со Mineralite - минерал со исклучиво висока моќ на впивање, ја остава кожата сува, мека и нежна на допир

Пакување: 150 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се