GARNIER Skin Naturals 2 Million Probiotics Repairing Sheet Mask Маска за лице за обновување на кожата, 22 г

garnier skin naturals 2 million probiotics fractions repairing sheet mask for glowing healthy skin maska za lice so probiotici
GARNIER Skin Naturals 2 Million Probiotics Repairing Sheet Mask Маска за лице за обновување на кожата, 22 г
124,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054447C
favorite_border

Опис на производот

Garnier Skin Naturals Repairing Sheet Mask - Маска за лице за обновување на кожата

  • За интензивно обновување, смирување и хидрирање на кожата за само 15 минути
  • За сјајна и здрава кожа
  • Збогатена со 2 милиони пробиотски фракции
  • За сите типови на кожа, дури и за чувствителната кожа
  • За една употреба
  • Биоразградлива формула

Пакување: лист-маска 22 г

Содржина

Употреба:

  • Отворете ја маската и ставете ја на исчистено лице. Прилагодете ја маската на контурите на вашето лице.
  • Оставете да делува 15 минути. Отстранете ја маската.
  • Нежно масирајте или употребете памук за да го отстраните вишокот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се