GEROVITAL Tratament EXPERT Термо-заштитен серум, 150 мл

GEROVITAL Tratament EXPERT Термо-заштитен серум, 150 мл
299,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051379C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

GEROVITAL® Treatment EXPERT Keratin Thermo-protective serum

  • Кератински термо-заштитен серум за коса
  • Со алое вера и провитамин Б5

Спречува термичко оштетување на косата.

Пакување: 150 мл

Состав: алкохол денат, вода, циклопентасилоксан, циклохексасилоксан, кокодимониум хидроксипропил хидролизиран кератин, пантенол, екстракт од лист од алое вера, пропилен гликол, ксилитилглукозид, анхидроксилитол, ксилитол, парфем, феноксиетанол, калиум сорбат, етилхексилглицерин, линалол, бензил салицилат, цитронелол, лимонен.

Употреба: По миењето, серумот се нанесува на влажна коса.

НЕ СЕ ПЛАКНЕ!

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се