GOOD NATURE Валериан микс чај 20 кесички

GOOD NATURE Валериан микс чај 20 кесички
64,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009200C
VALERIAN MIX filter ~aj 20 x 2 gr (PALK)
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Билката валеријана, како главна компонента на чајот „Валеријан-микс“, заедно со жолтиот кантарион, придонесува за нормална функција на нервниот систем. Билките валеријана и маточина придонесуваат за намалување на времето потребно за заспивање. Листот од нане има карминативен ефект и, исто така, придонесува за регулирање на нервната напнатост на мазните мускули, односно дејствува спазмолитично.  

Нето-тежина: 20 х 1,5 г

Содржина

Свежо приготвен, чајот се пие навечер, засладен по желба. При користење на чајот не се препорачува ракување со моторни возила или со машини. Ве молиме задолжително да го прочитате упатството за користење на чајот, кое се наоѓа на амбалажата, а за дополнителни информации консултирајте се со својот лекар или фармацевт.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се