HIPP HiPPiS Пире од јаболко, банана и малини со житарки, 100 г

HIPP HiPPiS Пире од јаболко, банана и малини со житарки, 100 г
69,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040074C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст од 6 месеци
  • Без додаден шеќер - содржи природно присутни шеќери
  • Без засладувачки концентрати
  • Со глутен
  • Овошна каша со житарици
  • Без ГМО-генетски модифицирани организми (според регулативата на ЕК за органско земјоделство)

Нето-тежина: 100 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се