HIPP Каша тестенини со риба и зеленчук 200 г

HIPP Каша тестенини со риба и зеленчук 200 г
105,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022085C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст од 12 месеци       
  • Со јод - важен за функцијата на тироидната жлезда
  • Ниска содржина на сол
  • Со мали парчиња - за да научат бебињата да џвакаат
  • Без додадени ароми, бои и конзерванси
  • Омега 3 важни за мозокот и нервните клетки

 Нето-тежина: 220 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се