HIPP Органска житна каша банана и какао, 200 г

HIPP Органска житна каша банана и какао, 200 г
142,00 ден.
128,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043766C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст од 8 месеци  
  • Без шеќер
  • Без млеко
  • Без додадени ароми, бои и конзерванси
  • Содржи глутен

Пакување: 200 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се