JACOBS Cronat Gold Инстант кафе, 300 г

Jacobs Cronat Gold Instant Coffe 300 g instant kafe
JACOBS Cronat Gold Инстант кафе, 300 г
526,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
053370C
favorite_border

Опис на производот

Jacobs Cronat Gold Инстант кафе

  • Го карактеризира блага арома од најквалитетни зрна кафе и зачувана со посебно внимание во секоја златна гранула, со што уживањето во магијата на Jacobs вкусот е обезбедено при пиењето на секоја шоља кафе.

Пакување: 300 г

Содржина

Подготовка: ставете 1-2 мали лажички Jacobs кафето во чаша и додадете врела но не зовриена вода.

300 г = 166 шољи 

Пакувано во контролирана атмосфера. Чувајте го на ладно и суво место

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се