JGL Исландски лишај сируп 150 мл

JGL Исландски лишај сируп 150 мл
370,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002126C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Сирупот има двоен ефект, се користи за ублажување на сува (надразнителна) кашлица и за олеснување на искашлувањето кај влажна кашлица.

Пакување: 150 мл

Содржина

Состав: Сирупот од исландски лишај содржи 11,11% сув екстракт од растението Исландски лишај.

Употреба: Погоден е за дијабетичари и за бремени жени. 

Деца од 1 до 7 години користат половина кафена лажичка три пати дневно. Возрасни и деца над 7 години една кафена лажичка три пати дневно.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се