MEDELA Harmony Рачна пумпа за измолзување

MEDELA Harmony Рачна пумпа за измолзување
3.120,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
050647C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Пумпа за измолзување со помош на рачно создавање вакум
  • Идеална за краткотрајна употреба
  • Единствена рачна пумпа со двофазно измолзување кој го имитира природниот процес на доење

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се