MEDICAL Течен сапун, 400 мл

MEDICAL Течен сапун, 400 мл
109,00 ден.
103,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014446C
Online only
Акција 02-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Течен антибактериски сапун со идеална комбинација на активни компоненти приспособени за хигиена и нега на рацете, притоа делувајќи антибактериски. Обезбедува долготрајна заштита и со сигурност ги уништува најчестите бактерии кои се среќаваат на кожата. Додатокот на глицерин врши длабинска хидрација на кожата, па со секојдневна употреба таа добива здрав и негуван изглед.

Пакување: 400 мл.

Содржина

  • Содржи триклосан кој ги уништува бактериите и го спречува нивниот раст
  • Внимателно избалансираната pH врадност и оптималната количина глицерин, ја штитат кожата од сушење
  • Со пријатен мирис на зелено јаболко

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се