MEDISIGN Ланцети 50 парчиња

MEDISIGN Ланцети 50 парчиња
150,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041388C
favorite_border

Опис на производот

Ланцети за глукометар Medisign.

Пакување: 50 ланцети 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се