NEUTROGENA Маслен лосион за длабока хидратација, 400 мл

Neutrogena Deep Moisture oil in lotion dry skin 400ml losion za suva koza so maslo
NEUTROGENA Маслен лосион за длабока хидратација, 400 мл
370,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051103C
favorite_border

Опис на производот

Маслен лосион за многу сува кожа со норвешка формула, која е збогатена со навлажнувачки глицерин и потхранувачки масла, со што ќе уживате во 48 часа навлажнета кожа и брзо впивање на лосионот за длабоко навлажнување на кожата, со сатенска нежност.

Неговата лесна и немасна текстура веднаш се впива во кожата, по што кожата е мека, потхранета и здрава.

Развиено во соработка со дерматолози.

Пакување: 400 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се