NIVEA Men Sensitive Pro Ultra-Calming Гел за туширање, 250 мл

NIVEA Men Sensitive Pro Ultra-Calming Гел за туширање, 250 мл
224,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053841C
favorite_border

Опис на производот

  • Гел за туширање за тело, лице и коса
  • Со 100% растително масло од семки од коноп и витамин Е
  • 98% биоразградлива формулација

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се