CORINE de FARME Гел за туширање со кокосова вода, 750 мл

CORINE de FARME Гел за туширање со кокосова вода, 750 мл
226,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052486C
favorite_border

Опис на производот

  • Формулирано под фармацевтска контрола
  • Дерматолошки тестирано
  • 96% од природно потекло
  • За чувствителна кожа

Гел за туширање со кокосова вода од Corine de Farme со само 11 состојки. Овој гел со неутрална pH вредност, нежно ја чисти дури и најчувствителната кожа, и овозможува на кожата пријатно чувство на мекост и свежина.

По употребата вашата кожа е мека, заштитена и миризлива. Тестирано на чувствителна кожа.

Погоден за возрасни и деца над 3 годишна возраст.

Пакување: 750 мл

Содржина

Состав: вода, натриум лаурет сулфат, глицерин, натриум хлорид, кокамидопропил бетаин, натриум бензоат, калиум сорбат, лимонска киселина, натриум хидроксид, сок од плод на кокос.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се