NUTRINO Junior Пире со јаболко, портокал, бисквити и чоколадо, 180 г

nutrino junior apple orange biscuit chocolate pire cokolado portokal biskviti
NUTRINO Junior Пире со јаболко, портокал, бисквити и чоколадо, 180 г
76,00 ден.
68,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
053991C
favorite_border

Опис на производот

  • 84% овошје, бисквити, чоколадо и витамин Ц
  • Без додаден шеќер
  • Без додадени конзерванси

Нето-тежина: 180 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се