NUTRINO LAB Power Snack Пире со јаболко, малина, јагода и цвекло, 200 г

NUTRINO LAB Power Snack pire so jabolko malina jagoda i cveklo
NUTRINO LAB Power Snack Пире со јаболко, малина, јагода и цвекло, 200 г
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052308C
favorite_border

Опис на производот

Power Snack - Комбинација на јаболко, малина, јагода и цвекло!

  • Без додаден шеќер (содржи природно присутни шеќери)
  • Без глутен

Што правите кога ќе останете без енергија во текот на денот Ви предлагаме да земете Power микс од јаболка, малини, јагоди и цвекло и да ги наполните батериите на 100% природен начин.

Нето-тежина: 200 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се