NUTRISSLIM Чага во прав 125 г

NUTRISSLIM Чага во прав 125 г
699,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
035225C
favorite_border

Опис на производот

  • Природно
  • Погодно за вегани
  • Сурова печурка чага
  • Додаток на исхрана

Препорачан дневен внес: 5-10 г на ден.

Нето-тежина: 125 г

Содржина

Начин на употреба:

Се подготвува чај, така што се додава чага во прав во врела вода, се остава да стои 10-15 минути и се пие. Исто така може да се додаде и во смути.

Да се чува на темно и суво место.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се