PAMPERS Гаќички гигантско пакување бр. 3, 86 гаќички

pampers pants 3, 86 psc gakicki za bebinja
PAMPERS Гаќички гигантско пакување бр. 3, 86 гаќички
1.299,00 ден.
1.143,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044655C
Online only
Акција 13.05-27.05.2024
favorite_border

Опис на производот

PAMPERS Гаќички гигантско пакување големина 3.

Дизајнот на кутијата со гаќичките е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 86 гаќички.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се