RAID Електричен апарат со течност 2 x 30 ноќи

RAID Електричен апарат со течност 2 x 30 ноќи
581,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046333C
favorite_border

Опис на производот

Raid Електричен апарат со течност 2 x 30 ноќи.
Овозможува заштита од комарци. Се препорачува за заштита во просторија до 20 м².

За да го активирате производот потребно е да го ставите во извор на електрична енергија и заштитата трае се додека не го извадите.

Пакување: апарат + 2 рефили

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се