SEPTONA Calm n' Care Стапчиња за уши со граничник, 50 парчиња

septona calm n care 50 cotton tiges cepkalki za usi za bebinja so granicnik
SEPTONA Calm n' Care Стапчиња за уши со граничник, 50 парчиња
76,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009145C
favorite_border

Опис на производот

  • 100% памук
  • Памучни стапчиња со специјална форма, погодни за деца

Пакување: 50 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се