SLEEPY Влажни марамчиња со арома на портокал, 120 марамчиња

SLEEPY baby wet wipes orange 120pcs vlazni maramcinja so portokal
SLEEPY Влажни марамчиња со арома на портокал, 120 марамчиња
75,00 ден.
60,00 ден.
5
Просек: 5 (1 мислење)
Бренд
Шифра
053470C
favorite_border

Опис на производот

SLEEPY Orange Baby Wet Wipes Влажни марамчиња за бебиња.

  • Со арома на портокал
  • Не содржат алкохол и парабени

Пакување: 120 влажни марамчиња

 

Содржина

Состав: вода, С12-15 парет-12, феноксиетанол, бензоева киселина, дехидроцетна киселина, глицерин, парфем, лимонска киселина, лимонен, цитрал, линалол. (со 10% вискон и 90% полиестер).

После првото отварање да се користат до 3 месеци.

Мерки на претпазливост: да се избегнува контакт со очи.

Мислења на потрошувачи

aleksandra.shu…
5
Mnogu se ubavi
Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се