TITANIA Професионална четка за руменило

Titania Make Up Rougebrush cetka za rumenilo
TITANIA Професионална четка за руменило
252,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053113C
favorite_border

Опис на производот

Професионална Rouge четка со микро фини, специјално заоблени синтетички влакна, извонредно нежна за кожата.

  • Идеална за нанесување руменило, хајлајтер или бронзер
  • Погодна и за лица склони кон алергии

Пкување: 1 четка.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се