TOSAMA VIVAAQUA Стерилни водоотпорни лепенки 5 цм x 7 цм

TOSAMA VIVAAQUA Стерилни водоотпорни лепенки 5 цм x 7 цм
18,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
019500C
favorite_border

Опис на производот

VIVAAQUA 5 цм х 7 цм - стерилни водоотпорни постоперативни лепенки, погодни за заштита на раните под вода, апсорбира секрети и не се лепи за раната, а на кожата истовремено и овозможува да дише.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се