Стерилна чаша за урина, 120 мл

Стерилна чаша за урина, 120 мл
13,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
034142C
favorite_border

Опис на производот

  • Чашка за урина 120 мл
  • За еднократна употреба

Пакување: единачно

Содржина

Состав: Полипропилен.
Димензии: 55.30 x 70 мм
Да се чува на температура од 8-40°С, заштитено од влага и сончева светлина.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се