Чашка за фецес, 60 мл

Чашка за фецес, 60 мл
10,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
034143C
favorite_border

Опис на производот

  • Чашка за фецес
  • За еднократна употреба

Пакување: 60 мл

Содржина

Состав: Полипропилен.
Димензии: 34.93 x 70 мм
Да се чува на температура од 8-40°С, заштитено од влага и сончева светлина.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се