VITALIS Спорт крема 100 мл

VITALIS Спорт крема 100 мл
1.190,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
018208C
favorite_border

Опис на производот

Sports кремата е растителен антиреуматик, ефикасен при реума, артритис, спортски повреди, болки во грбот, вкочанет врат, проблеми кај деловни луѓе кои подолго време поминуваат во канцеларија. Моментално ја ублажува болката!

Уникатната комбинација од еукалиптус, нане, рузмарин и алое вера ќе ја вратат младоста на Вашите зглобови!

Sports кремата не само што ја ублажува болката туку ја јакне ‘рскавицата и ја подобрува циркулацијата во самиот зглоб. Ги отстранува ревматските и спортските болки.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се