BIOAGROS Super Nutrients Органска мака во прав, 100 г

BIOAGROS Super Nutrients Органска мака во прав, 100 г
390,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
032060C
favorite_border

Опис на производот

  •  Органска мака
  •  Органски сертифициран производ
  •  Извор на витамини и минерали
  •  Висока содржина на влакна

Нето-тежина: 100 г

Содржина

Состојки: прашок од органска мака (Lepidum meyenii).

Употреба: 10-15 грама дневно да се измеша со 1 чаша ладна или топла вода, сок или млеко. Може да се додаде и на јогурт, житарки за појадок и сл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се